Лічильники банкнот

Лічильники банкнот значною мірою полегшують процес перерахунку грошей, гарантуючи точність и швидкість. А у залежності від моделі паралельно ще й перевіряють гроші на справжність.

Лічильник банкнот призначений для оптимізації роботи з готівкою, допомагаючи автоматизувати та спростити процес перерахунку грошових коштів. Здатні визначати номінал, валюту, справжність, фасувати і додавати купюри.

Вирізняють наступні види лічильників банкнот в залежності від параметрів і способу виконання різних задач:

- Портативні або компактні лічильники купюр використовуються для обробки невеликих сум грошей, працюють від батарейок. Вони легкі, мобільні і можуть також рахувати цінники, квитанції, бланки та ін.
-
Касові лічильники банкнот (бюджетного рівня) з вертикальним завантаженням і невеликим об'ємом до 200 одиниць.
-
Офісного рівня - для великого об'єму грошей, функціонує інтенсивно до 5 годин на добу, перелічують за раз від 300 до 500 одиниць. Для цих лічильників купюр характерна функція визначення справжньості банкнот.
-
Лічильник валют середнього рівня використовується для інтенсивної работи з середньою кількістю грошей (в супермаркетах, крупних магазинах) на протязі біля 6 годин.
-
Лічильник валют банківського рівня має найбільш надійний міцний механізм, здатність знаходитись в робочому режимі до 18 годин на добу на великій швидкості і лічити великі обсяги готівки. Мають функцію детекції.

Показать описание

email: kharkov.safe@gmail.com

Наші магазини: