Про вогнетривкі сейфи

06-02-2018

Вогнетривкі сейфи виконують одну дуже важливу функцію функцію - захист вмісту від високої температури при пожежі. Іншими словами забезпечують час, за який температура всередині сейфа не підніметься вище 170оС. Це температура, при котрій відбувається самозагоряння паперу. Відповідно, клас вогнтривкості (30Б, 60Б и т. д.) - це час в хвилинах, який забезпечує заявлені характеристики за температури пожежі до 1010оС.

Щоб сейф відповідав своєму призначенню, треба забезпечити дві умови: низьку теплопровідність корпусу та його герметичність. Для цього між стінками корпусу заливають пористий пінобетон або укладають інший матеріал з низькою теплопровідністю (базальтова вата напр.). А в отворі дверей влаштовують тепловий замок, що унеможлтвлює пряме проникнення вогню. Тому, в залежності від матеріалів, що застосовуються, вогнетривкість сейфів буває від 30 до 120 хвилин.

Але варто зауважити, що при реальних пожежах, температур, близьких до лабораторних, не буває. Тим не менше, при виборі сейфа, треба враховувати багато різних факторів. Таких наприклад, як: матеріал конструкцій стін та перекриття; наявність в приміщенні матеріалів, що дають високую температуру при горінні; оперативність реагування протипожежних служб и т. п.

Сподіваюсь, що ця інформація допоможе Вам зробити правильний вибір.

email: kharkov.safe@gmail.com

Наші магазини: