Домашній сейф.

06-02-2018

Враховуючи не просту, на сьогоднішній день, криміногенну ситуацію в країні, наявність вдома сейфу стає особливо актуальною. І дуже важливо обрати "правильний" сейф. Як відомо, сейф від сейфа відрізняється тількт однєю головною властивістю - часом опору до злому. Виходячи з цього треба брати до уваги наступні фактори:

Місце для встановлення. Тут працює принцип "подалі сховаєш-ближче візьмеш". Чим краще схований сейф, замаскований, тим довше його треба шукати. А це час. До того ж бажано обирати таке місце, де було б неможливо або дуже важко застосувати інструменти для вандальних дій щодо сейфу. Згоден, може бути не зовсім зручно користуватись сейфом самому. Але значно складніше буде зловмиснику.

Кріплення. Кріпити сейф треба обов'язково і краще у двох плолощинах, а саме до стіни і до підлоги. При цьому тип анкерів слід обирати в залежності від матеріалу конструкцій (див. категорію "Супутні"). Не закріплений сейф просто виносять, а якщо сейф достатньо важкий, то викидають у вікно. Окремої уваги заслуговують вбудовувані сейфи. Їх, як правило, вбудовують у стіну під час ремонту. Надійно забетонований в стіну сейф буде до того ж і вогнестійким ( в деякій мірі). Треба тільки вибрати місце встановлення (див.вище).

І, звичайно, сам сейф. Чим міцніший метал, надійніші замки, виші технології, що застосовуються при виготовленні сейфів, тим кращий сейф. Звісно, хороший сейф дешевим не буває. Але ж це Ваша безпека. Тим більше, що більшість надійних сейфів схожі за ціною с популярними зараз електронними гаджетами. Тільки сейф не треба періодично міняти. По суті це одноразова інвестиція у власний спокій.

email: kharkov.safe@gmail.com

Наші магазини: