Сейф для зброї. Особливості вибору.

06-02-2018

Не дивлячись на "вузькопрофільність" сейфів для зброї, обрати необхідну модель не просто. Особливо, враховуючи кількість та ррізномаїття пропозицій на ринку. Так з чого ж почати?.

Розміри. Висота сейфа візначається вісотою найдовшої рушниці и розташуванням чарунки для набоїв (трейзера). При бічному (вертикальному) ррозташуванні трейзера, вісота сейфа будет дорівнювати висоті рушниці плюс 5 см. При горизонтальному розташуванні трейзера слід ще врахувати і його  висоту, а це в середньому 20 см.

Кількість одиниць зброї. Цей параметр впливає на ширину сейфа та його внутрішнє облаштування.

Наявність оптики. Якщо Ви плануєте зберігати рушницю з оптикою (щоб кожного разу не пристрілювати рушницю), треба брати сейф якомога глибше. При цьому тримач ствола має бути винесений вперед, щоб забезпечити простір для оптики.

Замок. Для збройових сейфів, на мою думку з власного досвіду, краще обирати сейф с электронним кодовим замком. Він хоч и дорожчий, але має ряд переваг, як наприклад:

- швидкий доступ до зброї для самозахисту (не треба шукати ключа);

- виключає можливість доступу до зброї сторонніх, особливо дітей (відсутність ключа як такого).

Це не означає, що інші замки гірші. Вибір треба робити виходячи из конкретних умов зберігання.

Зовнішній вигляд сейфа. При монтуванні сейфа в мебелі, коли його не видно, форма і колір сейфу не мають особливого значення. Якщо тільки естетичні уподобання власника. А от коли сейф на видноті, то треба звернути увагу на якість його виготовлення, фарбування и т.і. Можна також замовити сейф індивідуального виготовлення с блмцюванням деревиною, під бронесклом для колекційної зброї або привезти ексклюзивну модель від відомих світових брендів на замовлення.

Товщина металу. Вимогами для приватного зберігання зброї товщина металу для сейфа не обумовлюється (виключення для працівників правоохоронних органів не менше 3 мм.). Можна обирати будь-яку. Однак звертайте увагу на відповідність габаритів сейфа и товщину металу. Простіше кажучи сейф не має бути "хистким".

І ще. Не намагайтесь використовувати збройовий сейф для зберігання в ньому важливих документі та цінностей. Для цього є великий вибір надійних, посилених сейфів. Або зверніть увагу на комбінировані сейфи, де чарунки для цінностей зроблені більш міцними.

Іван Іванович,

магазин "СЕЙФ"

03.10.2022

email: kharkov.safe@gmail.com

Наші магазини: