Меблеві вогнезламостійкі сейфи

Меблеві вогнзламостійкі сейфи окрім захисту від зламу вирішують і проблему захисту від побутової пожежі. Це краще рішення для квартири, будинку, в арендованому офісі и т.п. Загалом всюди, де нема змоги або бажання псувати стіни, особливо після якісного ремонту. Як відомо, сейф від сейфу відрізняється тільки одніею властивістю - часом спротиву до злому. Тому підходити до питання вибору сейфа треба відповідально, враховуючи наступні фактори:

  • Місце для встановлення. Тут працює принцип "подалі сховаєш-ближче візьмеш". Чим краще схований сейф, замаскований, тим довше його треба шукати. А це час

  • Кріплення. Кріпити сейф треба обов'язково і краще у двох плолощинах, а саме до стіни і до підлоги. При цьому тип анкерів слід обирати в залежності від матеріалу конструкцій (див. категорію "Супутні")

  • І, звичайно, сам сейф. Чим міцніший метал, надійніші замки, виші технології, що застосовуються при виготовленні сейфів, тим кращий сейф

У нас на сайті представлений широкий асортимент кращих сейфів і Ви зможете самостійно обрати свій сейф. А якщо потрібна додаткова інформація, звертайтесь до наших спеціалістав та отримайте професіональну консультацию.

Телефонуйне 096 00 55044 зараз та задайте питання що Вас хвилюють.

У нас на сайте представлен широкий ассортимент лучших сейфов и Вы сможете самостоятельно выбрать свой сейф. А если нужна дополнительная информация, обращайтесь к нашим специалистам и получите профессиональную консультацию.

Позвоните по телефону 096 00 55044 сейчас и задайте любые вопросы.

Показать описание

email: kharkov.safe@gmail.com

Наші магазини: