Сейфи на замовлення

  У нас Ви маєте змогу замовити сейф або партію сейфів за індивідуальним проєктом. Дизайн, оздоблення, внутрішнє оснащення, сховки, тип і кідькість замків, габаритні розміри - ці та інші вимоги Ви визначаєте самі. Ми Ваші побажання ввтілюємо у готовий виріб. Зазвичай, строк виконання замовлення складає 30 робочих днів після узгодження схеми виробу. Конкретні терміни залежать від завантаженості виробництва.

     Ваше замовлення буде разміщене на потужностях заводу  фирми «Паритет-К» – однієї з небагатьох фірм в Україні, яка виробляє сейфи по індивідуальному замовленню. Підприємство оснащене необхідним виробничим обладнанням для виготовлення металоконструкцій будь-якої складності, залізобетонних та вогнетривких елементів, що використовуються у своїй продукції. Має свій комплекс обладнання для нанесення декоративних лакофарбових покриттів.

Для замовлення телефонуйте за номером  096 00 55044  або надсилайте замовлення на нашу електронну пошту  kharkov.safe@gmail.com  с описом своїх побажань і вимог до майбутнього сейфа.

    Нижче представлені деякі взірці, що виготовлялися раніше . Сейфи із сховками по етичним міркуванням не демонструються.

Сейфи на замовлення

Показать описание

email: kharkov.safe@gmail.com

Наші магазини: